Smoother Zväčšiť

Smoother

Špeciálny polymérový disk určený na odstránenie nečistôt z laku, skiel, panelov, plastových podkladov atď... Nahrádza tradičné „čistiace plastelíny“.

Viac detailov

Detaily

Rýchlo a efektívne odstraňuje lakýrnícky prach, zvyšky farieb a lakov, usadeniny priemyslového prachu, náletovú hrdzu, živicu, smolu, asfalt atď. Nemá vplyv a nepoškodzuje samotný lak. Je to pevný polymér, bez riedidiel alebo iných nebezpečných zložiek. Používa sa v kombinácii s rotačnými leštičkami alebo excentrickými brúskami. Pri správnom použití je určený na použitie až 80 krát.

KENT SMOOTHER pracuje rýchlo a efektívne a dosahuje profesionálne výsledky pomocou pokročilej polymérovej technológie. Nahrádza tradičné „čistiace plastelíny“. Rýchlo a efektívne odstraňuje lakýrnícky prach, zvyšky farieb a lakov, usadeniny priemyslového prachu, náletovú hrdzu, živicu, smolu, asfalt atď.
Na rozdiel od tradičných plastelín, nečistoty nazbierané na povrchu disku môžu byť opláchnuté vodou. V prípade pádu podložky na znečistenú podlahu, stačí jednoducho leštiacu podložku opláchnuť pod vodou.

 

Obj. číslo Názov Skl. kód Balenie Obsah
86060 Smoother     1 ks

Dokumentácia