Engine Flush - Solvent Free Zväčšiť

Engine Flush - Solvent Free

Zmes rafinovaných minerálnych olejov, lubrikačných aditív, disperzantov, detergentov, rastlinných estérov a emulgátorov. Bol navrhnutý na odstraňovanie vlhkosti, nečistôt a karbónových usadenín z mazacieho systému motorov.

Viac detailov

Detaily

KENT ENGINE FLUSH je prísada do motorového oleja, ktorá sa pridáva do mazacieho systému motorov pred výmenou oleja a slúži na prečistenie celého mazacieho systému, rýchlo a efektívne rozpúšťa najrôznejšie usadeniny a nečistoty v mazacom systéme. Rýchle pôsobiaci čistič pre všetky diely palivového a spaľovacieho systému. Zlepšuje cirkuláciu oleja, čistí oblasť piestových krúžkov a zvyšuje výkon motora.
KENT ENGINE FLUSH neredukuje mazacie vlastnosti a viskozitu oleja počas procesu čistenia systému. Obsahuje špeciálne mazacie aditíva, ktoré odolávajú vysokým tlakom a chránia mechanické časti motorov, benzínových aj dieselových.
KENT ENGINE FLUSH prečistí všetky súčasti mazacieho systému a motora ako napr.: olejové čerpadlo, olejové potrubia a vedenia, ložiská a ložiskové sedlá kľukového hriadeľa, oblasť piestových krúžkov, vačkový hriadeľ atď...

- udržuje viskozitu motorového oleja- neredukuje mazacie vlastnosti motorového oleja počas procesu čistenia
- absorbuje vlhkosť z mazacieho systému-znižuje riziko vzniku korózie
- neobsahuje škodlivé rozpúšťadlá – nepoškodzuje komponenty motorov
- obsahuje efektívne aditíva na rozpúšťanie kalov, usadenín a karbónov – uvoľňuje zalepené piestové krúžky a zvyšuje kompresiu vo valcoch
- obsahuje protizáderové aditíva – chráni komponenty motora počas procesu čistenia
- vysoký bod vzplanutia – nie je klasifikovaný ako horľavina

 

Obj. číslo Názov Skl. kód Balenie Obsah
86119 Engine Flush - Solvent Free EF-SF   250 ml

Dokumentácia