• Vysokopevný letovací drôt, vyvinutý pre nerezovú oceľ a takmer všetky druhy kovov, okrem ľahkých kovov. CERTANIUM 34C bol vyvinutý ako náhrada bežných letovacích drôtov. Má nízky bod tavenia a neobsahuje olovo, zinok, kadmium ani antimón. Je 5x silnejší ako bežné letovacie drôty, ktoré majú podobný bod tavenia.

 • Zváracia elektróda na mäkkú, nelegovanú oceľ, použiteľná vo všetkých polohách.Upínacie zariadenia, rámy, upevnenia strojov a zariadení, skladovacie nádrže, poľnohospodárske stroje, potrubia, ocele s nízkym obsahom uhlíka a iné zváracie práce.

 • Univerzálna, špeciálne legovaná elektróda pre opravy a spájanie všetkých druhov zvariteľnej ocele. Použitie - na opravy ocele, mangánovej ocele, legovanej ocele, ocele s vysokým obsahom uhlíku, odlievanú oceľ, pružinovú oceľ, spájanie a opravy rôznych druhov ocele, odstraňovanie klincov... Elektróda Certanium 707SP je použiteľná v akejkoľvek polohe.

 • Zváracia elektróda určená na opravy a zváranie liatiny. Je tiež určená na zváranie a spájanie liatiny a ocele. Je použiteľná v každej polohe.Určená pre všetky druhy liatiny vrátane: šedej liatiny, liatiny železa, tvárnej liatiny a ďalších druhov ocele k liatine. Odporúča sa na zváranie základov strojov, ozubených kolies, ložiskových puzdier a na vyplnenie...

 • Špeciálna elektróda určená na rezanie a drážkovanie pre všetky druhy kovov.Najrýchlejší a najekonomickejší spôsob odstránenia nežiadúceho kovu. Elektróda je určená na použitie pre bežné zváračky a je určená na prípravu základného materiálu pred zváraním, odstránenie zvarov, oddelenie kovových čapov a ložísk, vytváranie V drážok.

 • Elektróda AC/DC na navarovanie tvrdých kovov a zliatin pre všetky druhy ocele vrátane mangánovej, s vysokou odolnosťou voči treniu. Elektródy sú navrhnuté pre použitie na všetky druhy ocele, vrátane mangánovej, uhlíkovej, nízkolegovanej a pod. Sú odolné vysokému opotrebeniu a nárazu. Táto elektróda má stabilnú tvrdost až do 1350°F (732°C).

 • Elektróda pre opravy nerezovej ocele s mimoriadne nízkym obsahom uhlíka. Používa sa na opravy trubiek, nádrží, prírub, nerezových častí čerpadiel, puzdier, skrutiek, ventilov. Používa sa v ropnom, textilnom, potravinárskom priemysle ale aj všade tam, kde sa pracuje s nerezovou oceľou.

 • Špeciálna elektróda určená na zváranie a opravy hliníku. Certanium 608 sa používa najmä na zváranie rôznych hliníkových odliatkov, výliskov, potrubí, prevodových skríň, remeníc, kladiek, atď... Certanium 608 je ľahko použiteľná elektróda ktorá je použiteľná na zváranie takmer všetkých zvárateľných druhov hliníku.

 • Elektróda AC/DC na zváranie a navarovanie tvrdých kovov a zliatin pre všetky druhy ocele vrátane mangánovej, s vysokou odolnosťou voči treniu a miernym nárazom na uhlíkovú oceľ. Elektródy sú navrhnuté pre použitie na všetky druhy ocele, vrátane mangánovej, uhlíkovej, nízkolegovanej apod. Sú odolné vysokému opotrebeniu a nárazu.

 • Legovana hliníková spájka s vysoko aktívnym tavidlom pre tvrdé spájkovanie tvárneho hliníka a všetkých bežných hliníkových zliatin. CERTANIUM 68C je hliníková spájka s obsahom čistiaceho materiálu, ktorý v pri zváraní zbavuje hliník povrchovej oxidácie. Je vyvinutá  pre rýchle a ľahké spájanie a opravy hliníkových dielov.

 • Univerzálna, špeciálne legovaná elektróda pre opravy, spájanie a navarovanie všetkých druhov zvariteľnej ocele. Poskytuje dobrú pevnosť, vysokú ťažnosť, nízky koeficient trenia a spevňovacie schopnosti. Použitie na zváranie, spájanie a navarovanie väcšiny druhov ocele, vrátane mangánovej ocele, ocele s vysokým obsahom uhlíku.

 • Tavidlo pre spájkovanie hliníkových zliatin.

 • Čistiaca pasta na čistenie zvarov a kovov s vynikajúcou účinnosťou na nerezovú oceľ.Potravinársky priemysel, mliekárne, pivovary, chemický priemysel, zariadenia na olej a zemný plyn...- trubky, nádrže, čerpadlá, nákladné lode...- profily, miešacie zariadenia, dopravníky...- ventily a príruby, vŕtacie zariadenia- všetky zvary na nerezovej oceli

 • Práškový náter zo zliatiny nerezovej ocele s vynikajúcou odolnosťou voči vysokým teplotám a korózii.Stainless HCR obsahuje chróm a nikel a poskytuje tak ideálnu ochranu povrchov, ktoré sú vystavené korózii. Používa sa na rôzne povrchy a na ich ochranu. Tiež je určený na renováciu povrchov z nerezovej ocele.