INFOLINKA:
+421 908 317 885
Pon-Pia: 8.30 - 15.00

E-mail: office@slovakent.sk
  • KENT Floor Cleaner umožňuje dôkladné čistenie silne znečistených podláh. Odstraňuje oleje, mazivá, vosky a rôzne iné odolné znečistenia a zanecháva čistý lesklý povrch.

  • Vysoko koncentrovaný čistič podláh pre strojové čistenie. Je určený na čistenie silne znečistených tvrdených podláh bez povrchovej úpravy (napr. betónové podlahy, epoxidové podlahy) a tiež dlaždíc. Má vynikajúce čistiace vlastnosti a nízku penivosť. Je vhodný pre použitie vo všetkých bežných strojových zariadeniach určených na čistenie podláh.

  • Výkonný koncentrovaný čistič povrchov do autoumývačiek. Je určený na odstránenie odolných nečistôt v umývacích halách a autoumyvárkach. Odstraňuje aj silné, rozpustné usadeniny, ako je vodný kameň, brzdový prach, zvyšky olejov a mazív a dokonca aj hrdzu. V dôsledku toho poskytuje lepšie výsledky čistenia.

  • Vysoko kvalitný koncentrát určený na dôkladné čistenie podláh. Čistí a zanecháva sviežu citrusovú vôňu. Je jemný ku pokožke, neškodný ku podkladom, nie je rizikový a má nízky obsah VOC.