na stranu
 • Excalibur je malý, odľahčený a výkonný, so vzduchovým pohonom skonštruovaný nôž, ktorý reže priamo lepidlo čelného skla. Rezné ostrie sa pohybuje dopredu a späť vo vnútri kovového puzdra, ktoré chráni prístrojovú dosku, stropné čalúnenie a ďalšie lemovania stĺpikov karosérie. Ostrie nie je nikdy skutočne odkryté, pretože je chránené od Excalibru až po...

 • Vyrezávací nástroj s výhodou ľahkej výmeny jedného noža v držiaku za druhý nôž. Stlačíme iba tlačidlo na konci rukoväte a nôž sa uvoľní. Vhodné sú 19 mm široké nože.

 • Vyrezávací nástroj s mäkkým gumovým krytom pomáha predchádzať poškodeniu laku a umožňuje pohodlné, mäkké a neskĺzajúce uchopenie noža. Izolovaný drôt ťahaný k rukoväti zabraňuje poškodeniu lakovaných častí.

 • Jeden z najúspešnejších nástrojov uvádzaných Equalizerom na trh. „Super Scraper“ má odľahčenú hliníkovú násadu s rýchlo vymeniteľným upínacím púzdrom, ktoré umožňuje výmenu jedného ostria za druhé.

 • Supercraper náhradné nehrdzavejúce oceľové nože.Šírka 12 mm (1/2‘‘), 16 mm (5/8‘‘), 19 mm (3/4‘‘).

 • Pletený vyrezávací drôt, ktorý je pevnejší než väčšina „klavírnych strún“. „Tightwire“ bude ľahko pretínať lepidlo pod čelným sklom, s menšou pravdepodobnosťou rozbitia skla než so štandardnou klavírovou strunou. Skladá sa z troch super - pevných nehrdzavejúcich oceľových spletených drôtov formovaných do jedného.

 • U mnoho moderných vozidiel sú lepidlá čelných skiel pod úrovňou prístrojovej dosky, čo znamená, že vyrezávanie lepidla drôtom môže byť skoro nemožné. „T-Handle Centrestart“ nám to uľahčuje – prepichne drôt cez lepidlo predného skla. Nástroj je vyrobený z nehrdzavejúcej oceli so špeciálnym „U“ ostrím a plastovou tvarovanou rukoväťou, sediacou presne do ruky.

 • Rukoväť na upnutie vyrezávacej struny s rychloupínačom. Tvar rukoväti umožňuje bezpečnú prácu. Ruka z rukoväti neskĺzne. Vyrezávacia struna prechádza dutinou v mosadznom drieku a cez veľkú plastovú rukoväť. Fixáciu vyrezávacej struny zaisťuje otvor v drieku, ktorý je počas práce zakrytý rukoväťou. Dĺžku vyrezávacej struny môžeme upraviť tým, že uvoľníme...

 • The Assistor umožní tlačiť ručný vyrezávací nástroj smerom od obsluhy a to bez držania ruky v obtiažnom uhle a sklone. Je vyrobený z tvrdenej ocele, s hliníkovou rukoväťou pokrytou pohodlnou neoprénovou úchytkou. Pre ochranu vozidla má čelná časť studeného noža gumovú vrstvu proti poškodeniu laku.

 • Vysokokvalitné vákuové prísavky pre použitie pri výmene automobilového skla. Prísavky sa prispôsobujú zaobleným sklám až do 30 %. Sú vyrobené z vysokokvalitného pevného plastu. Maximálne zaťaženie 34 kg.

 • Nože „Z“ zostanú pružné a udržia si svoju ostrosť omnoho dlhšie ako priemerné ostrie studeného noža. Základom reznej hrany noža je väčší uhol ako u ostria studeného noža. Ostrie znižuje odpor a znižuje požadovanú námahu k rezu lepidla čelného skla. Nôž má odolnosť proti lámaniu, vydrží a zachová si ostrú hranu.

 • Mnoho technikov bežne brúsi štandardné ostrie studených nožov na tenšie, ktoré režú ľahšie. Často táto činnosť brúsenia prehrieva ostrie znižuje vytvrdnutie rezacej hrany, čo vedie k predčasnému otupeniu a opotrebovaniu. Kalibrované nože „Z“ sú tenšie už pred vytvrdnutím, nie je teda potreba brúsiť ostrie na tenšie.

 • Chráni prístrojovú dosku počas práce s rezacími nástrojmi s odkrytými ostriami. Predná strana je z hladkého, pevného nylonu, ktorý umožní ľahký posun nástroja. Je pružná, čo umožní jej posunutie po povrchu prístrojovej dosky, a má guľaté hrany, ktorými sa dostaneme do každého rohu. Zadná strana je nekĺzavá penová podložka, ktorá chráni palubnú dosku a...

 • Sada mini škrabiek.

 • Vyrobený z prísaviek na každom konci, oceľového pásika medzi nimi a oceľovej tyče, ktorá vedie dĺžku oceľového pásika. Oceľová tyč dáva silu a hladký povrch a vďaka tomu vyrezávacia struna ľahko kĺže bez poškodenia prístrojovej dosky priamo do lepidla.